Турнір Juste á Plaisance в середньовічному Schloss Berlepsch

Наші спортсмени продовжують відкривати для себе нові країни, знайомитися з європейськими командами та знаходити друзів по духу.
Турнір Juste á Plaisance проходив поряд з замком Schloss Berlepsch в честь юної баронеси. 

Дякуємо організаторам за гостинність та теплий прийом. 
Спеціально для нас провели цікаву екскурсію по замку та познайомили з історією родини та місцевості.

Schloss Berlepsch

Schloss Berlepsch

Команди-учасниці прибули з різних куточків Європи – Нідерланди, Німеччина, Чехія, Данія, Україна, Італія, Англія та Швейцарія. 
Decima Medieval Fight Club Sword Gym München e.V. SKSKB PRAHADet Frie Kompagni Broderskabet Lions of Steel Medieval FightclubZitadelle e.V. Leoni Rhodani Swords Of Cygnus Ayna Bera Айна Бера Дніпро Айна Бера Житомир Клуб активного відпочинку “Вогняна Рись”
З багатьма командами ми зустрічались на Чемпіонаті Світу IMCF, де в цьому році здобули золоті медалі. Цікаво бачити зростання рівня команд в цьому сезоні. Ayna Bera Schloss Berlepsch
Наші хлопці приймали участь у номінаціях “5 на 5” у складі команди Ayna Bera та разом з Lions of Steel Medieval Fightclub (Нідерланди) утворили команду “Lions of Steel”. 
В суботу пройшли поєдинки в категорії “5 на 5”. Команда “Айна Бера” (UFMC Всеукраїнська федерація середньовічного бою) взяла перше місце, а “Lions of Steel” посіла 4.
В “10 на 10” була прийнята кругова система поєдинків, що дозволило найбільш повно розкрити потенціал кожного. Українська команда виїжджала невеликим складом і для участі в масових битвах об’єднала зусилля з “Lions of Steel”, де також здобула 1 місце.

Schloss Berlepsch, Lions of Steel, Ayna Bera

Результати:

5 vs. 5
1 місце – Ayna Bera, UA 
2 місце – Decima, GE 
3 місце – Prague Trolls, CZ 

10 vs. 10
1 місце – Ayna Bera, UA  NL
2 місце – Decima and Friends, GE 
3 місце – Denmark, DK 

3 vs. 3
1 місце – Prague Vixens, CZ 
2 місце – Höllenbrut, GE 
3 місце – Swords of Cygnus, UK 

Шалена конкуренція та гомін вболівальників зробили цей турнір незабутнім.

Дякуємо організаторам та суддям!