Зов Героїв | Call of Heroes

З 2012 року в “Парк Київська Русь” проходять змагання з середньовічного бою.

Зазвичай вкінці травня проходить Чемпіонат України “Зов Героїв”, а у вересні – Міжнародний чемпіонат “Зов Героїв” | Call of Heroes.

Найближчий захід:

Чемпіонат України з середньовічного бою “Зов Героїв”
23-24 травня 2020 року

Гостей та учасників завжди чекає неперевершений дух змагань та перемоги. Сильніші спортсмени України та світу зможуть показати своє вміння на ристалищі. Честь і слава дістануться ПЕРЕМОЖЦЮ.

Місце проведення:

Древній Київ у Князівстві Київська Русь – це повномасштабне середньовічне місто Древній Київ V-ХІІІ ст., столиця величної держави Київська Русь. Розташований у Київській області, Обухівському районі, селі Копачів.

Саме Древній Київ являється точкою відліку східноєвропейської цивілізації. Адже щоб зрозуміти Західну Європу, необхідно зрозуміти Древній Рим, а щоб зрозуміти Східну Європу – треба зрозуміти та побачити Древній Київ. Саме він за своєю величчю та впливом на людство стоїть в одному ряду з такими з величними стародавніми містами світу, як: Вавилон, Єрусалим, Рим, Константинополь.

На гостей Древнього Києва щодня чекає справжня подорож у часі на 1000 років назад та можливість побачити ансамбль шедеврів дерев’яного зодчества та середньовічної архітектури.

Кращого місця, для проведення змагань з середньовічного бою, важко уявити.

Для глядачів – середньовічні трибуни, харчевня, стрільба з луку, метання сулиці, дитячий майданчик, зручні бесідки. Тут є все, щоб почувати себе комфортно та насолоджуватись видовищем.

Для учасників – зручно дістатися, хороше місце для табору, сучасні туалети та душеві, смачна їжа. А найголовніше – історичний антураж, де кожний відчує себе у своєму часі.

Більше новин про “Зов Героїв” | Call of Heroes.