Зов Героїв | Call of Heroes

З 2012 по 2020 рік в “Парк Київська Русь” проходили змагання з середньовічного бою.

Зазвичай вкінці травня проходив Чемпіонат України “Зов Героїв”, а у вересні – Міжнародний чемпіонат “Зов Героїв”

З 2021 року ми не приймаємо участі у проведенні “Зов Героїв”

Дорогі друзі!
Маємо повідомити, що нашої організаціної складової та лицарів команди «Айна Бера» не буде на цьогорічному “Зов Героїв”.

За ці роки наша команда створила потужний захід і маємо надію, що наступники дійсно зможуть гідно продовжити нашу справу.

Ми можемо скільки завгодно бути не згодні з вибором нової орггрупи, але ми поважаємо цей вибір. Врешті решт, кожен сам обирає свій шлях.
Наш горизонт знаходиться набагато далі кріпосних валів ПКР і в цьому році ми маємо для вас чимало заходів в різних куточках нашої країни, про які ви вже могли чути чи бачити анонси на нашій сторінці.

Ми раді, що за період з 2012 по 2020 змогли втілити у життя всі свої ідеї та мрії пов’язані з проектом “Зов Героїв”. За цей час наш рух значно зріс і ми домоглись визнання середньовічного бою неолімпійським видом спорту, спортсмени отримали відзнаки «Майстер спорту України міжнародного класу». Україна тримає первенство на чемпіонатах світу зі середньовічного бою. За що ми щиро вдячні нашим лицарям та всім дотичним, ви дійсно дуже крута команда. Дякуємо вам, що йдете пліч-о-пліч з нами стільки років!

Величезна честь та довіра була проявлена нашими закордонними партнерами та нарешті в 2019 році Україна приймала IMCF World Championship 2019 в Україні. Це було феєричне дійство!
А зовсім скоро очікуйте нових, не менш захопливих, боїв на теренах Батьківщини!