IMCF

Про Чемпіонат Світу з середньовічного бою IMCF 2020

IMCF World Championships збирає разом найкращих спортсменів з середньовічного бою зі всього світу. Це буде 7 чемпіонат світу організований IMCF. Минулими роками в ньому прийняли участь більше 30 країн з 5 континентів.

IMCF 2017, Spottrup

Обладунки

Лицарі-спортсмени одягнені у репліки середньовічних обладунків, що базуються на музейних аналогах або на витворах образотворчого мистецтва того часу. Всі матеріали мають відповідати обраному періоду в історії.

Макети зброї

Всі макети зброї, що використовуються у змаганнях, представляють собою копії середньовічної оборонно-наступальної амуніції. Кути та леза мечів, фальшионів, алебард і шестоперів заокруглені та затуплені згідно з правилами проведення заходу.

Місця проведення

З 2014 року місцями проведення було обрано Іспанію (Castillo de Belmonte), Польщу (Malbork), Португалію (Montemor-O-Vehlo), Данію (Spottrup), Англію (Scone Palace), Україну (Парк Київська Русь).

Заплановані місця IMCF World Championships у 2021 році – Польща, 2022 – Фінляндія.

Повне медіа покриття всього заходу найбільшими національними телеканалами (DK, BBC), більше 48 000 переглядів стрімів у facebook, 22 000 – YouTube. 15 000 до 30 000 глядачів у місці проведення.

Про Середньовічний бій в Україні

Середньовічний бій органічно поєднує в собі збереження і зміцнення здоров’я людини, розвиток її фізичних і морально-вольових якостей, національно-патріотичне виховання молоді і розширення міжнародних зв’язків.

Середньовічний бій визнано неолімпійським видом спорту та внесено до Реєстру визнаних видів спорту в Україні Міністерством молоді та спорту України наказом №4711 від 23.12.2016 за клопотанням «Всеукраїнської федерації середньовічного бою». Міністерством молоді та спорту України Наказом №5130 від 12.12.2017 року було затверджено правила спортивних змагань з середньовічного бою.

В 2019 році Національна збірна України з середньовічного бою стала абсолютним чемпіоном світу третій рік підряд, завоювавши Кубок світу та здобувши 4 золоті та 3 срібні медалі з 10 можливих.

У 2019 році 22 спортсмени та спортсменки федерації отримали найвище спортивне звання в Україні – Майстер спорту України міжнародного класу.

Відео про Національну збірну України в 2019 році

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *