Результати Чемпіонату України з середньовічного бою 2020

«Щит та меч» жінки

1 місце — Лупенко Надія Петрівна, клуб (Фрібург Бер)
2 місце — Тучак Анастасія Андріївна, клуб (Айна Бера Поділ)
3 місце — Умярова Катерина Юріївна, клуб (Айна Бера Поділ)

«Щит та меч» Друга ліга чоловіки та жінки

1 місце — Левченко Роман Іванович, клуб (Айна Бера Поділ)
2 місце — Далилейко Даніїл Салехович, клуб (Айна Бера Поділ)
3 місце — Робак Борис Андрійович, клуб (Айна Бера Луцьк)

«Щит та меч» чоловіки Перша ліга

1 місце — Назаров Василь Васильович, клуб (Фрібург Бер)
2 місце — Радіонов Ілля Сергійович, клуб (Айна Бера Поділ)
3 місце — Поліщук Володимир Володимирович, клуб (Айна Бера Луцьк)

«Довгий меч» жінки

1 місце — Умярова Катерина Юріївна, клуб (Айна Бера Поділ)
2 місце — Лупенко Надія Петрівна, клуб (Фрібург Бер)
3 місце — Тучак Анастасія Андріївна, клуб (Айна Бера Поділ)

«Довгий меч» чоловіки

1 місце — Авеніров Микола Андрійович, клуб (Айна Бера Поділ)
2 місце — Назаров Василь Васильович, клуб (Фрібург Бер)
3 місце — Радіонов Ілля Сергійович, клуб (Айна Бера Поділ)

«Древкова зброя» жінки

1 місце — Волошина Аліса Сергіївна, клуб (РТГ Гюргів)
2 місце — Умярова Катерина Юріївна, клуб (Айна Бера Поділ)
3 місце — Бондаренко Наталія Сергіївна, клуб (Айна Бера Коростень)

«Древкова зброя» чоловіки

1 місце — Назаров Василь Васильович, клуб (Фрібург Бер)
2 місце — Нечипоренко Володимир Сергійович, клуб (Айна Бера Поділ)
3 місце — Дехтяр Владислав Максимович, клуб (РТГ Гюргів)

3 на 3

1 місце — Лисички, клуб (Айна Бера Поділ)
2 місце — Тихі грози, клуб (РТГ Гюргів, Фрібург Бер)
3 місце — Волошки, клуб (Айна Бера Коростень, Путивль)

5 на 5 Перша ліга

1 місце — Київ, клуб (Айна Бера Поділ)
2 місце — Велика Волинь, клуб (Айна Бера Луцьк, Айна Бера Львів)
3 місце — Бурі ведмеді, клуб (Айна Бера Поділ, Айна Бера Одеса)

5 на 5 Друга ліга

1 місце — Холодний яр, клуб (РТГ Гюргів, Шарухань, Фрібург Бер)
2 місце — Отроки Вітовта, клуб (Айна Бера)
3 місце — Ведмедики, клуб (Айна Бера)

10 на 10

1 місце — Подільські ведмеді, клуб (Айна Бера Поділ, Айна Бера Вишгород)
2 місце — Волинський Яр, клуб (Айна Бера Луцьк, Айна Бера Львів, РТГ Гюргів, Фрібург Бер, Путивль)
3 місце — Київська хоругва, клуб (Айна Бера Поділ, Айна Бера Одеса, Айна Бера Рівне)

16 на 16

1 місце — Подільські Ведмеді, клуб (Айна Бера Поділ)
2 місце — Велика Волинь, клуб (Айна Бера Луцьк, Айна Бера Львів, Айна Бера Житомир, РТГ Гюргів, Фрібург Бер, Шарухань)
3 місце — Путивль, клуб (Путивль)

Фотозвіт на сторінці FaceBook

За організацію заходу дякуємо ГО «Всеукраїнська Федерація Середньовічного Бою», ГО «Федерація сучасного мечевого бою та середньовічного бою України», Open Ring.

Захід підтримали:
Департамент молоді та спорту м.Києва
Екстрим парк «X-Park»