Результати Міжнародного Чемпіонату «Зов Героїв» 2017

Результати «Зов Героїв» 2017


DUELS — SINGLES COMPETITIONS

Щит — меч (чоловіки)
1 місце — Авеніров Микола 
2 місце — Назаров Василь 
3 місце — Бершаденко Валентин

Щит — меч (жінки) 
1 місце — Кравченко Аліна 
2 місце — Фіошкіна Тетяна 
3 місце — Дикса Каріна

Древкова зброя (чоловіки)
1 місце — Нечипоренко Володимир 
2 місце — Назаров Василь 
3 місце — Радіонов Ілля

Древкова зброя (жінки) 
1 місце — Кравченко Аліна 
2 місце — Фіошкіна Тетяна

Довгий меч (чоловіки)
1 місце – Авеніров Микола
2 місце – Кузькоков Антон
3 місце – Назаров Василь

 

Довгий меч (жінки)
1 місце — Кравченко Аліна 
2 місце — Фіошкіна Тетяна

MELEE CATEGORY

16 на 16
1 місце – Айна Бера, м. Київ
2 місце – Шарухань, м. Харків
3 місце – Дніпро – Луцьк — Copenhagen Medieval Fighting Club

10 на 10
1 місце — Білі ведмеді (Айна Бера, м. Київ) 
2 місце – Шарухань, м. Харків (Чорна Галич, Мазовія, DFK, Brodersksbet)

5 на 5
1 місце – Київ
2 місце — DFC
3 місце – Дніпро

 

 

Софт «Щит — меч»

Діти 5 років (експериментальна номінація)
1 місце Митроченко Артем
2 місце Мартинів Вероніка
3 місце Киселєв Нікіта

Хлопчики 6-7 років
1 місце Палажченко Іван
2 місце Митроченко Артем
3 місце Мишуга Олексей

Дівчатка 6-7 років
1 місце Плахтій Анна
2 місце Коник Мар’яна

Хлопчики 8-9 років
1 місце Бойко Олександр
2 місце Терехов Нікіта
3 місце Блінов Володимир

Дівчатка 8-9 років
1 місце Ковалевська Марія-Віктория
2 місце Бугорська Наталія
3 місце Павличенко Марія

Хлопчики 10-11 років
1 місце Альбінський Володимир
2 місце Науменко Іван
3 місце Ігнатюк Леонід

Дівчатка 10-11 років
1 місце Бугорська Наталія

Хлопчики 12-13 років
1 місце Дєєв Даніїл
2 місце Науменко Андрій
3 місце Цвигун Олег

Хлопці 14-15 років
1 місце Дєєв Даніїл
2 місце Висоцький Олег
3 місце Мислівцев Костянтин

Хлопці 16-17 років
1 місце Шпак Олексій
2 місце Пилипенко Артем
3 місце Семенец Микола

Дівчата 16-17 років
1 місце Дикса Каріна
2 місце Черкашина Єлизавета
3 місце Федоренко Вероніка

Зов Героїв | Call of Heroes

Софт
5 на 5

6-7 років
1 місце – Сокіл
2 місце – Беркут
3 місце – Ястріб

8-9 років
1 місце – Жовті
2 місце – Білі
3 місце – Іскра

10-11 років
1 місце – Айна Бера – ТУР
2 місце – Небо
3 місце – Сонце

12 – 13 років
1 місце – Сині
2 місце – Червоні

14-15 років
1 місце – Тріумф
2 місце – Лавр

16-17 років
1 місце – Луцьк (Айна Бера)
2 місце – Київ (Айна Бера)
3 місце — Князь

Фото 

Результати "Зов Героїв 2" 2017DUELS — SINGLES COMPETITIONSЩит — меч (чоловіки)1 місце — Авеніров Микола 2 місце — На…

Опубліковано Ayna Bera 23 вересня 2017 р.

Опубліковано Ayna Bera 20 вересня 2017 р.