Кубок Іскоростеня 2017


21 січня 2017 року в місті Коростень пройшов відбір до Збірної України зі сучасного мечевого бою «Кубок Іскоростеня».

Кубок Іскоростеня

Змагання відзначились великою кількістю учасників, але надзвичайно обмеженим часом. Загало прийняло участь близько 70 спортсменів з різних регіонів України. 

Кубок Іскоростеня

Головний суддя змагань — Лялюшко Олексій Олександрові. 

Головні судді ристалищ — Стеценко Сергій (Україна) та Терещенко Михайло (Молдова).

Приймаюча сторона «Айна Бера Коростень» на чолі з Бондаренко Наталією.

Кубок Іскоростеня

Дякуємо величезне місту Коростень та міській адміністрації за теплу зустріч.

Вітаємо чемпіонів!

Кубок Іскоростеня

Результати змагань «Кубок Іскоростеня»:

Діти віком 6 – 7 років «Щит та меч»

1 місце – Терехов Нікіта «Князь Джуніор» м. Харків
2 місце – Тимошенко Антон «Князь Джуніор» м. Харків
3 місце – Палажченко Іван «Князь Джуніор» м. Харків
Діти віком 6 – 7 років «Одноручний меч»
1 місце – Палажченко Іван «Князь Джуніор» м. Харків
2 місце – Тимошенко Антон «Князь Джуніор» м. Харків
3 місце – Терехов Нікіта «Князь Джуніор» м. Харків
Діти віком 8 – 9 років «Щит та меч»
1 місце – Храпійчук Захар «Айна Бера» м. Коростень
2 місце – Магомедов Максим «Айна Бера» м. Коростень
3 місце – Приходько Богдан «Айна Бера» м. Коростень
Діти віком 8 – 9 років «Одноручний меч»
1 місце – Магомедов Максим «Айна Бера» м. Коростень
2 місце – Приходько Богдан «Айна Бера» м. Коростень
3 місце – Храпійчук Захар «Айна Бера» м. Коростень
Діти віком 11 – 12 років «Щит та меч»
1 місце – Кучинський Ілля «Айна Бера» м. Коростень
2 місце – Корнійчук Ілля «Айна Бера» м. Коростень
3 місце – Дєєв Даніїл «Айна Бера» м. Київ
Діти віком 11 – 12 років «Одноручний меч»
1 місце – Дєєв Даніїл «Айна Бера» м. Київ
2 місце – Корнійчук Ілля «Айна Бера» м. Коростень
3 місце – Кучинський Ілля «Айна Бера» м. Коростень
Діти віком 13 – 14 років «Щит та меч»
1 місце – Рябовол Ерік «Чорна Галич» м. Львів
2 місце – Солошенко Андрій «Князь Джуніор» м. Харків
3 місце – Макаров Олег «Чорна Галич» м. Львів
Діти віком 13 – 14 років «Одноручний меч»
1 місце – Макаров Олег «Чорна Галич» м. Львів
2 місце – Рябовол Ерік «Чорна Галич» м. Львів
3 місце – Солошенко Андрій «Князь Джуніор» м. Харків
Дівчата віком 15 – 17 років «Щит та меч»
1 місце – Капустянська Юлія «Айна Бера» м. Коростень
2 місце – Ткачук Элизавета «Айна Бера» м. Коростень
3 місце – Глухова Вероніка «Айна Бера» м. Коростень
Жінки 18 + «Щит та меч»
1 місце – Фіошкіна Тетяна «Айна Бера» м. Київ
2 місце – Кравченко Аліна «Айна Бера» м. Київ
3 місце – Письменна Ірина «Золота Шпора» м. Житомир
Жінки 18 + «Одноручний меч»
1 місце – Рощак Юлія «Тангар» м. Одеса
2 місце – Степанчук Олена «Аркона» м. Вінниця
3 місце – Кравченко Аліна «Айна Бера» м. Київ
Чоловіки 15 – 17 років «Щит та меч»
1 місце – Поліщук Володимир «Айна Бера» м. Луцьк
2 місце – Нечипоренко Богдан «КФК» м. Київ
3 місце – Нікорич Микола «Айна Бера» м. Київ
Чоловіки 15 – 17 років «Одноручний меч»
1 місце – Ващук Нікіта «Айна Бера» м. Київ
2 місце – Висоцький Дмитро «Айна Бера» м. Коростень
3 місце – Нікорич Микола «Айна Бера» м. Київ
Чоловіки 18+ легка вага років «Щит та меч»
1 місце – Назаров Василь «Золота Шпора» м. Житомир
2 місце – Виноградов Кирил «Айна Бера» м. Київ
3 місце – Щепак Андрій «Айна Бера» м. Київ

Чоловіки 18+ важка вага «Щит та меч»
1 місце – Нечипоренко Володимир «Айна Бера» м. Київ
2 місце – Авеніров Микола «Айна Бера» м. Київ
3 місце – Сакальський Юрій «Айна Бера» м. Київ